Spędzasz w aucie dużą część swojego życia? Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla Ciebie priorytetem?  W takim razie proponujemy gadżet, który natychmiast przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi motoryzacji.

Xiaomi Mi Smart RearView Mirror to niezwykle inteligentne lusterko samochodowe, które pełni również funkcję wideorejestratora. Lusterko posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 6,86 cala i rozdzielczości 1280 x 480 pikseli. Co ciekawe, na tym dość dużym ekranie wyświetlać możesz nie tylko obraz z kamery, ale też inne aplikacje, tj. nawigacja, czy odtwarzacz. Wystarczy, że wydasz polecenie zadzwonienia, pokazania trasy, czy włączenia ulubionej piosenki. Prawda, że inteligentne urządzenie?

Lusterko Xiaomi Mi Smart RearView Mirrror wyposażone jest w sensor Sony IMX291 i obiektyw o 150-stopniowym kącie widzenia. Dzięki temu gadżet ten bez wątpienia sprawdzi się niezależnie od pogody, pory dnia, czy temperatury. Poza tym wszystkim, lusterko posiada pokładowe systemy wspomagania i informowania kierownicy. Ułatwiają one poruszanie się na drodze, gdyż ostrzegają przed zmianą pasa ruchu, czy niespodziewanym zbliżaniem się innego auta. Dodatkowo dostępny będzie wirtualny asystent w wersji angielskiej.
Źródłem zasilania jest akumulator, który spokojnie naładować możesz przez zapalniczkę.