Poznaj nową prostownicę Pure Metal Steam ST495E z funkcją 2w1 i ciesz się efektem jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. To zupełna rewolucja!

Codzienna stylizacja włosów to często nie lada wyzwanie. Niektóre Panie uwielbiają idealnie wyprostowane pasma, inne wolą delikatne, lśniące fale. Niezależnie od preferencji, do ułożenia takich fryzur konieczne będzie użycie prostownicy albo lokówki. A gdyby tak połączyć oba urządzenia w jeden poręczny gadżet do stylizacji włosów? Wypróbuj rewolucyjny produkt Pure Metal Steam 2w1 ST495E od BaByliss Paris – który dzięki swojej formule pozwala wyprostować włosy, albo je zakręcić już za jednym pociągnięciem! W zależności na co w danym momencie masz ochotę!

Zasada działania prostownicy opiera się na ultradźwiękach, które zapewniają perfekcyjne rezultaty już po pierwszym pociągnięciu po pasmach włosów. Rewolucyjna mikro mgiełka otula włókno włosów na całej ich długości, chroniąc je tym samym przed działaniem wysokiej temperatury a także zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. To zupełna rewolucja w prostowaniu włosów! Prostownica ma aż 5 ustawień temperatury, dzięki czemu jej wysokość można idealnie dopasować do swoich potrzeb.

Dodatkowo Pure Metal Steam 2w1 wychodzi naprzeciw odwiecznej zmorze wszystkich kobiet, czyli puszeniu i elektryzowanie się włosów. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są niezwykle miękkie i gładkie. Jest to niezwykle ważne podczas jesienno-zimowej aury, gdy nasze włosy narażone są na działanie silnego wiatru i opadów. Ta prostownica zapewni idealną fryzurę w każdych warunkach! Zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia!

Jeśli jesteście gadżetomaniaczkami – prostownica Pure Metal Steam 2w1 od BaByliss Paris  jest stworzona  dla Was. Jej metalowa obudowa pięknie lśni i będzie cudownie prezentować się na waszych toaletkach.