Nie masz pomysłu, ja zachęcić swoja pociechę do czytania bajek? A może maleństwo nie potrafi jeszcze samo czytać? Mamy coś, co sprawi, że Twoje dziecko nie będzie chciało oderwać się od książki, a dzięki długopisowi Ting, przeniesie się do świata baśni i magii.

Ting to magiczny i wyjątkowy długopis dla Ciebie i Twojego malucha. Dzięki temu urządzeniu połączone zostaje tradycyjne czytanie z najnowszą technologią. Jedyne, co musisz zrobić, to przyłożyć mówiący długopis do strony książek z przepięknej serii Discoveria. Kiedy dotkniesz długopis  do ilustracji jakiegoś zwierzątka, z książki wydobędzie się donośny i potężny odgłos, jaki to zwierzę wydaje. Długopis Ting przenosi Twoje dziecko do świata, w którym domowe zacisze zamienia się w baśniowa krainę. Ptaki śpiewają, a bohaterowie opowiadań ożywają i przemawiają w różnych językach. Poza tym, długopis Ting, wzbogaca tekst piosenkami, wierszykami, czy ciekawymi quizami. To wszystko sprawi, że ani Ty, ani Twoja pociecha nie będziecie chcieli wracać z tej zaczarowanej krainy.  Oczywiście to bardzo dobrze, bo czytanie jest najlepszym sposobem na spędzanie czasu razem. 🙂

Tekst  w książkach Discoveria to tylko 30 proc. rzeczywistej treści. Resztę opowie zaczarowany długopis Ting. Miłego czytania!

Seria Discoveria obejmuje następujące książeczki:

„Poznaję zwierzęta w zoo”,

„Odkrywam i poznaję świat”,

„Fascynujący świat dinozaurów”,

„Poznaję zegar”,

„Poznaję życie na wsi”,

„Moje ciało”,

„Jak to się nazywa po angielsku i niemiecku”