Lato to idealna pora na aktywne spędzanie czasu i uprawianie sportu. Jeśli uwielbiasz długie spacery i bieganie, a przy okazji chciałbyś posłuchać ulubionej muzyki, mamy dla Ciebie pewną propozycję.

Słuchawki Sennheiser CX SPORT to słuchawki, które są stworzone specjalnie dla aktywnych użytkowników  i zapalonych sportowców ceniących sobie dobre brzmienie. Ogromną zaletą tych słuchawek jest ich lekka, ale bardzo solidna i trwała konstrukcja. Nie wypadają z uszu, a dodatkowym plusem, jaki powinien zainteresować wszystkich miłośników sportu, jest fakt, iż słuchawki wodoodporne.

Prawdę mówiąc, Sennheiser CX SPORT założyć może każdy. Jest to bowiem możliwe dzięki wkładkom dousznym, które w zestawie są aż w 4 rozmiarach oraz uchwytom w 3 rozmiarach. Słuchawki są bardzo wygodne i pozbawione różnych kabelków. Wyposażone są  natomiast w technologię Bluetooth 4.2, która zadbać ma o perfekcyjną jakość dźwięku i świetne brzmienie.

Wystarczy 10 minut ładowania, by słuchawki posłużyć mogły aż godzinę. Natomiast 90-minutowe ładowanie zapewni 6 godzin idealnego brzmienia i ćwiczeń przy dopingu ulubionej muzyki.