Każdy z nas marzy, by po ciężkim dniu pracy wrócić do domu i się zrelaksować. Jedni wybierają sport, inni potrzebują gorącej kąpieli ze świecami i lampką wina. My mamy dla Ciebie coś zupełnie innego!

Relaxation Hoodie to wyjątkowa bluza z kapturem, która stworzona została, tylko po to, by Cię uspokoić i wyciszyć. Tak, tak, to nie jest żart.
Bluza ta posiada specjalny kaptur, który całkowicie zasłania twarz. Dzięki temu znacznie łatwiej oddasz się uspokajającemu zapomnieniu, a co najważniejsze, odetniesz od szumu i gwaru wokół Ciebie. Kiedy zakryjesz twarz, docierać będzie do Ciebie jedynie kolor różowy, który według amerykańskich psychologów, bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie i nastrój. Jakby tego było mało, Relaxation Hoodie posiada również własną ścieżkę dźwiękową do pobrania.  Idealne rozwiązanie na długie podróże samolotem, czy pociągiem, prawda?
Bluza działa też niczym ciepły i rzytulny śpiwór, który rozgrzewa w zimną noc. Wystarczy, ze schowasz ręce do kieszeni, twarz skryjesz w kapturze i już jest cieplej i przyjemniej.

Bluza wykonana została z izolowanej tkaniny, która idealnie nadaje się do losowych zmian temperatury w samolotach.  Różowa przyłbica to miękka i przewiewna tkanina siatkowa, która pozwala Ci widzieć. Dla innych jednak Cię „nie ma”.