Zdarza się, że przespałeś całą noc, a wstajesz niewyspany i  zmęczony? Boli Cię głowa i kark i nie masz ochoty wstać z łóżka? Dzieję się tak z różnych powodów, jednym z nich jest odpowiedni dobór poduszki. Rozwiązanie, które proponuje I Love Grain, zapewni Ci  zdrowy i spokojny sen już od dziś.

Ekologiczne i naturalne poduszki marki I LOVE GRAIN to gwarancja komfortu i dobrej jakości odpoczynku i relaksu. Poduszki te idealnie dopasowują się do kształtu Twojego karku i głowy, dlatego to jedyna poduszka która jest w stanie zapewnić odpowiednie podparcie. Dzięki temu kręgosłup odpowiednio układa się w czasie snu, a mięśnie mogą się w końcu rozluźnić i zregenerować. Rolę wypełnienia spełniają:  ekologiczne łuski gryki, orkiszu, płaskurki lub prosa, a także ziaren gorczycy, , oraz różnego rodzaju ziół. Dobry sen możliwy jest właśnie dzięki ich naturalnym właściwościom zdrowotnym i relaksacyjnym. Ogromnym plusem tych eco poduszek jest możliwość samodzielnego regulowania ich grubości. Specjalny zamek – tzw. taśma pościelowa umożliwia odsypywanie łusek lub dosypywanie  ulubionych, aromatycznych ziół a co więcej chroni przed samodzielnym wysypaniem łusek przez dzieci.
Poduszki I LOVE GRAIN, które charakteryzują się antybakteryjnymi i przeciwalergicznymi właściwościami,  idealnie nadają się również dla alergików oraz osób z obniżoną odpornością. W przypadku dzieci najlepszą opcją będzie wybór łusek gryki, która nie kumuluje roztoczy. Poszewki szyte są z  certyfikowanych, naturalnych materiałów najwyższej jakości – lnu i bawełny. Spokojnie możesz prać je w pralce, lecz ze względu na ich naturalny materiał nie zaleca suszyć się w suszarkach bębnowych aby nie uległy nadmiernym zgnieceniom. Poduszki z łuskami możesz używać nawet 10 lat, chociaż zaleca się wymianę łusek po roku. Tylko wtedy będziesz w stanie czerpać z nich same najlepsze właściwości.
Nie zapominajmy również o niesamowitej estetyce i smaku, z jakim zostały wykonane te poduszki. Dzięki nim Twoja sypialnia zyska prawdziwy styl i niespotykany design.

Do pełni relaksu polecamy naturalne opaski na oczy I LOVE GRAIN.  Wypełnione są ekologiczna kaszą jaglaną, lnem, gorczycą lub solą kamienną i himalajską. W związku z tym, iż mają odpowiedni rozmiar i kształt, całkowicie zakrywają oczy, oczodoły oraz częściowo powierzchnię czoła, zatok nosowych i policzków. Pozwala to na zupełne wyciszenie, oderwanie się od rzeczywistości i regenerację. Poza tym, opaski na oczy I LOVE GRAIN, stanowić mogą zimny lub ciepły kompres na Twoje zmęczone i spuchnięte oczy. Pomagają w stanach napięcia nerwowego, problemach z zatokami, bólach ©lowy czy gorączce. Świetnie sprawdzają się w podróży ale także w biurze…gdzie w ciągu dnia możemy zregenerować oczy kilkuminutową przerwą z opaską na oczach.