Chodzisz spać bardzo późno? Brakuje Ci czasu na sen? Budzisz się niewyspany, zmęczony i zdenerwowany, a Twój organizm zaczyna się buntować? Opaska SmartSleep marki Philips sprawi, że rano będziesz jak młody bóg.

Opaska SmartSleep to urządzenie, które za pomocą specjalnych dźwięków, tzw. white noise pozytywnie oddziałuje na Twój umysł  i zadba o jakość Twojego snu. Koniec ze zmęczeniem i złym nastrojem tuż po przebudzeniu.

Poza zbawiennym wpływem na jakość snu, opaska SmartSleep pozwala również na jego głębszą analizę. Wystarczy, że w telefonie zainstalujesz specjalną aplikację. SmartSleep wkracza do akcji, kiedy rozpozna jedną z pierwszych faz snu, podczas której następuje pełne rozluźnienie i odprężenie wszystkich mięśni. Wtedy też są zbierane dane z sensorów  i zaczynają zwiększać efekty poprzez odpowiednie dźwięki. Docierają one do Ciebie z właściwą siłą i głośnością. Ich celem jest zapewnienie Ci jeszcze większego relaksu, odprężenia i wyciszenia, które wprowadzą Cię w kluczową fazę snu.