Masz dość codziennego rozkładania deski do prasowania? Sterta ubrań czekająca na wyprasowanie wcale się nie zmniejsza, a Ty nie masz ochoty stać nad żelazkiem w upalne dni? W takim razie mamy coś, co na pewno spodoba się Tobie i Twoim domownikom. Poza tym, pozwoli cieszyć się latem w pełni. 🙂

Z Parownicą do ubrań Tefal Instant Control Red & White IS8380 możesz w końcu zapomnieć o wielogodzinnym pochylaniu się nad deską do prasowania. Jest to genialne urządzenie przeznaczone do prasowania ubrań  w pionie. Dzięki temu Twój kręgosłup w końcu odpocznie, a czynność prasowania sprawi Ci przyjemność. Parownica Tefal wyposażona została w 5-stopniową regulację wytwarzania pary do 35g/min, a trójkątna stopa prasująca pozwala na bardzo precyzyjne prasowanie. Parownica jest bezpiecznym urządzeniem, co gwarantuje funkcja automatycznego wyłączania po 10 minutach bezczynności. Spokojnie możesz przerywać prasowanie w dowolnym momencie i wracać do niego, kiedy zapragniesz. Urządzenie nie nagrzewa się w tym czasie i nie ma zagrożenia spaleniem ubrań.

Producent pomyślał naprawdę o wszystkim, gdyż parownica Tefal wyposażona została w płaską powierzchnię do prasowania, co zapewnia stabilność podczas prasowania i utrzymanie tkaniny w miejscu.