Jesień w pełni a zima zbliża się wielkimi krokami. Przytłacza Cię krajobraz za oknem i nie możesz doczekać się lata? Mamy coś, dzięki czemu choć na chwilę przeniesiesz się do ciepłych i magicznych wieczorów przy ognisku.

Wszystko to za sprawą paleniska gazowego Happy Cocooning. Palenisko wykonane jest ze stali nierdzewnej i zasilane jest gazem. Obudowa paleniska wykonana jest z kompozytu, któremu nie straszne są zarówno bardzo niskie, jak też wysokie temperatury. Genialne jest to, że cała obudowa nie nagrzewa się. Nie ma też mowy o jakichkolwiek iskrach, czy dymie. Mało tego, wysokość płomienia możesz dowolnie regulować. Wszystkie pokrętła i włączniki  są subtelnie ukryte. Wszystko to sprawia, że Twoje gazowe ognisko jest bardzo bezpieczne, a całość wbudowana jest w designerski stolik.

To nietypowe ognisko idealnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie lub na tarasie. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele możecie cieszyć się płomieniami przez okrągły rok. Co ciekawe, paleniska wyposażyć możesz dodatkowo w stolik, pojemnik na lód lub w gazetownik.