Chciałabyś dzisiejszy wieczór spędzić z przyjaciółkami? Szukasz pomysłu i brakuje Ci inspiracji? Mamy idealne rozwiązanie na dobrą zabawę i odrobinę szaleństwa w… domu. Teraz możecie uwolnić wyobraźnię, zabawić się kolorami i zafundować swoim włosom apetyczną koloryzację.

Milk_Shake Direct Colour, to linia produktów do pielęgnacji i  tymczasowej koloryzacji włosów bez ingerencji w ich strukturę. Jest to możliwe dzięki działaniu starannie dobranych składników nawilżających i odżywiających.

Direct Colour to urzekające zapachem ekskluzywne żele koloryzujące. Idealne do stosowania w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, ale też w domu, kiedy po porostu pragniesz wzmocnić swój kolor i go odświeżyć.  W jednym i drugim przypadku efekt jest zniewalający i w pełni satysfakcjonujący. Dzięki tym odżywkom kolor włosów jest „ożywiony” i bardziej intensywny, a same włosy stają się odżywione, lśniące i zdrowe. Szybko i łatwo zyskujesz rewelacyjny i modny wygląd.

Koktajl Direct Colour to nie tylko raj dla Twoich włosów , ale też dla Twoich zmysłów. Pachnie i wygląda bardzo apetycznie. Przygotowana i gotowa do aplikacji odżywka, wygląda jak kuszący smaczny deser lodowy z owocową polewą. Twoje przyjaciółki będą zachwycone i na pewno się skuszą! „Deser” grzechu wart…

Koloryzacja utrzymuje się przez około 8-10 myć i zależy to od kondycji włosów oraz czasu pozostawienia żelu w trakcie koloryzacji. Cały zestaw natomiast wystarcza na ok. 6-8 zabiegów koloryzacji.

Nie możesz się doczekać? Oto instrukcja krok po kroku, jak szybko przygotować ten puszysty i aromatyczny koktajl:

  1. Udekoruj kieliszek wybranym kolorem milk_shake Direct Colour
  2. Napełnij kieliszek pianką milk_shake Whipped Cream
  3. Dodaj znów wybrany milk_shake Direct Colour, tak by znalazł się na piance
  4. Mieszadełkiem dołączonym do zestawu wymieszaj składniki, by powstała równomierna mieszanka
  5. Tak przygotowaną odżywkę nałóż grzebieniem na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i przytrzymać ją od 5-20 minut, następnie spłucz wodą i gotowe. Teraz Ty i Twoje przyjaciółki możecie cieszyć się pięknym i świeżym kolorem przez wiele tygodni.