Zdarza Ci się, że Twoje dziecko odbierają ze szkoły sąsiedzi? Wtedy musisz przekładać duży i ciężki fotelik z samochodu do samochodu? Często jeździsz z dzieckiem taksówką i musisz wydawać dodatkowe pieniądze, albo długo czekać na kierowcę z fotelikiem? Teraz możesz o tym zapomnieć.

Siedzonko mifold to innowacyjne rozwiązanie dla starszych dzieci. Nowoczesny, kompaktowy i podręczny produkt nowej kategorii. Jego zadaniem nie jest zastąpienie fotelika samochodowego, ale zapewnienie bezpieczeństwa w nietypowych sytuacjach, kiedy fotelika nie ma pod ręką.  Pomysł na mifold zrodził się z  potrzeby ojca czwórki dzieci, który pragnął bezpiecznie i bardzo sprytnie przewozić dzieci do szkoły. Jest zgodny z europejską normą ECE R44/04, co oznacza, że jest uznawany przez Policję, a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo, komfort i wytrzymałość. Zwykły fotelik podnosi dziecko, by siedziało jak dorosły, a mifold działa zupełnie odwrotnie. Zamiast podnosić dziecko, opuszcza dla niego pasy bezpieczeństwa. Pasy znajdują się na ramieniu i z dala od szyi, a także od delikatnych okolic żołądka dziecka.


Ogromną zaletą siedzonka mifold jest jego niewielki rozmiar. Jest co najmniej 10 razy mniejszy od zwykłego fotelika. Twoje dziecko może mieć siedzonko zawsze przy sobie, nawet w szkolnym plecaku. Mifold spokojnie zmieści się też do schowka samochodowego czy damskiej torebki. Kompaktowy rozmiar pozwoli na komfortowe zabranie go do taksówki, czy każdą daleką weekendową lub wakacyjną podróż. Co ważne, bez problemu  i bezpiecznie możesz przewozić na tylnym siedzeniu nawet trójkę dzieci. Zapięcie tego najbardziej innowacyjnego siedzonka samochodowego zajmuje mniej niż 30 sekund.
Mifold pokryty jest łatwa w praniu poduszeczką, która nawet w czasie upału pozostaje chłodna i nie parzy.
Poza gwarancją bezpieczeństwa, niewielkim rozmiarem, mifold to futurystyczny i designerski wygląd. Dzieciaki zakochają się w nim od pierwszego wejrzenia, gdyż przypomina kolorowego Ipada czy statek kosmiczny.