Uwielbiasz, gdy w Twoim mieszkaniu panuje ład i porządek? Przy okazji zawsze starasz się dbać o naszą planetę? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Ekologiczne worki na śmieci Binco to odpowiedź na wymagania i oczekiwania współczesnego i bardzo świadomego klienta. Co wyróżnia worki na śmieci Binco? Nas zachwyciła przede wszystkim technologia wykonania. W ich składzie występuje dodatek o nazwie d2w, dzięki któremu proces degradacji jest nieporównywalnie krótszy od klasycznych toreb foliowych i zaczyna się po 1,5 roku do 2 lat. Binco zadbało również o wygodę, praktyczność oraz higienę użytkowania, nie bez powodu nazywając swój produkt „Smart Pack”. Metoda „worka w worku” (bag-in-bag system) sprawia, że nie musisz przy każdym wyrzuceniu śmieci wkładać nowego opakowania na odpady. Wystarczy założyć Smart Pack raz, a w koszu zawsze czekać będzie kolejny worek (wyciągany 15 razy, co wystarcza na ponad 2 tygodnie, przy założeniu że pojemnik na śmieci uzupełniamy raz dziennie). Oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Każdy produkt Binco wyposażony jest również w taśmę ściągającą, ułatwiającą wyciąganie i przenoszenie. Worki Binco dodatkowo wykonane są z wysokiej jakości polimeru LDPE o wzmocnionej elastyczności i odporności na rozerwanie. Nawet, jeśli pojawi się w nich dziura, możesz mieć pewność, iż nie spowoduje ona dalszego rozerwania folii.

Warto podkreślić, że Binco to nie tylko ekologiczne worki na śmieci ale również seria ekologicznych koszy na śmieci „Smart Bin”. W skład zestawu wchodzi pojemnik na odpady wyprodukowany z 3-warstwowej tektury falistej, podlegającej w pełni biodegradacji. W wersji Smart Bin Eco znajdują się pojemniki wykonane z brązowej tektury, które świetnie sprawdzą się jako domowe kosze na śmieci. Możesz wykorzystać je także podczas np. ognisk, wyjazdów plenerowych,  biwakowania na łonie natury. W połączeniu z workami Binco stworzą ekologiczny zbiornik na odpady, a Ty zyskasz pewność, że przyczyniłeś się do ochrony naszego środowiska naturalnego. Binco niebawem zaprezentuje swoje pojemniki Smart Bin równeż w wariancie Standard tj. w kolorze białym, wersji Select czyli do selektywnej zbiórki odpadów oraz w kolorowej linii Design, którą będziesz mógł dowolnie dopasować do wystroju swego pokoju czy pomieszczenia biurowego.
Czekamy z niecierpliwością.