Twoje dziecko kocha grać w piłkę i już nie może się doczekać ciepłych, wiosennych dni by wyjść na boisko? Wszyscy doskonale wiemy, że gra w piłkę w domu to zły pomysł. Naczynia, szyby, sprzęty domowe czy meble mogłyby na tym bardzo ucierpieć. Teraz jednak mamy rozwiązanie – PIŁKA NOŻNA „HOVERBALL” pozwoli twojemu dziecku cieszyć się grą, a ty nie będziesz się już martwić o wyrządzone szkody.

Piłka nożna „Hoverball” to idealna zabawka dla dużych i małych miłośników gry w piłkę nożną, gdy aura na dworze nie pozwala na grę na boisku. Teraz możesz zamienić swój salon w boisko piłkarskie bez obaw o uszkodzone meble i potłuczone szkło. Hoverball to piłka w kształcie spodka. Jej miękkie, piankowe boki są niezwykle bezpieczne i nie pozostawiają śladów na meblach. Ponadto piłka posiada wbudowane kolorowe światełka ledowe, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają grę!

Piłka Hoverball działa jak poduszka powietrzna. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi delikatnie się unosi sunie po podłodze nie niszcząc jej. Doskonale sprawdzi się do gry na płaskich powierzchniach, takich jak: wykładzina, dywan z krótkim włosiem, parkiet, laminat, beton.