Masz dość wielogodzinnego prasowania i składania prania? W związku z tym mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pomoże Ci bardzo szybko o tym zapomnieć. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że nasza propozycja przypadnie do gustu nie jednej zapracowanej gospodyni domowej.

FoldiMate Family™ to urządzenie, które w zaledwie minutę zlikwiduje zagniecenia oraz poskłada twoje ubrania. Robi wrażenie? Na nas olbrzymie. Dzięki tej wyjątkowej maszynie zamiast stać nad stertą prania i deską do prasowania, możesz w końcu się zrelaksować i poświecić czas swoim bliskim.

FoldiMate Family™ wbrew pozorom jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy, że wypierzesz ubrania, wysuszysz je, a następnie powiesisz na specjalnych klipsach naszej magicznej maszyny. Teraz jeszcze tylko musisz wybrać rodzaj tkaniny i …gotowe. Odbierasz poskładane i odświeżone ubrania. Ten niesamowicie praktyczny gadżet poradzi sobie zarówno z koszulkami, spodniami, czy nawet ręcznikami. Tobie pozostało tylko cieszyć się chwilą błogiego spokoju i relaksu.