Komunia Twojej pociechy zbliża się wielki krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się nad prezentem? Jeśli nie masz ochoty wydawać kasy na kolejny telefon, czy komputer, który „przykuje” Twoje dziecko do fotela, mamy idealne rozwiązanie. Elektryczna deskorolka Skymaster Wheels 6,5 Dual, to doskonały prezent dla małego gadżetomaniaka oraz miłośnika sportowych wrażeń.

Smartboard Skymaster to urządzenie stworzone dla każdego odważniaka, który ciągle jest w ruchu i się spieszy. Dzięki tej deskorolce szybko, sprawnie i swobodnie będzie przemieszczać się po każdej płaskiej nawierzchni. Urządzenie będzie poruszało się, wykorzystując balans ciała małego sportowca. Zmienianie kierunków i prędkości jazdy jest dziecinne proste. WHEELS DUAL posiada elektryczny silnik zasilany baterią, która pozwoli nawet na godzinną wycieczkę. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia unikalny system samobalansowania, czyli dynamicznej stabilizacji bezwładności – DUAL SYSTEM.

Dodatkowym plusem i ogromną zaletą smartdeskorolki jest wbudowany Bluetooth, dzięki któremu Twoje dziecko śmiało może połączyć swój telefon z ukochaną deskorolką. Wtedy bez najmniejszych problemów może słuchać muzyki, ulubionego radia, czy wyświetlać swoją trasę, a nawet prędkość. Prawda, że przydatny gadżet i idealny prezent na komunię?!