Planujesz imprezę Halloweenową i brakuje Ci upiornych pomysłów? Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kilka wyjątkowo przerażających gadżetów, dzięki którym Twój dom stanie się nawiedzony i wystraszy nawet wytrawnych miłośników horrorów.

Halloween

Aby stworzyć odpowiedni klimat i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy, sam gospodarz musi stać się prawdziwym „upiorem”. W uzyskaniu odpowiedniego efektu, na pewno pomoże Ci „dziura w głowie”. Ta lateksowa samoprzylepna rana postrzałowa zmrozi krew w żyłach wszystkim uczestnikom zabawy. Polecamy!

Cena: ok. 20 zł

Produkt dostępny na: partybox.pl

HalloweenTeraz możemy zająć się wystrojem mieszkania. Zacznijmy od drzwi wejściowych, które powinny zwiastować co czeka ofiary przekraczające próg Twojego domu. Idealnie sprawdzi się tu dekoracja z zapowiedzią „Straszny bal”. Możesz przymocować ją na taśmę lub specjalną plastelinę do mocowania. Te zwisające zakrwawione bandaże już na wejściu oddadzą charakter przyjęcia.

Cena: ok 30 zł

Produkt dostępny na: partybox.pl 

Teraz kolej na łazienkę – ulubione miejsce wszystkich twórców horrorów. Krwawa zasłonka pod prysznic z napisem „Help Me” będzie idealnym uzupełnieniem wystroju upiornego mieszkania.

Cena: ok. 60 zł

By spotęgować efekt grozy, do kompletu, polecamy również dywanik łazienkowy z plamami krwi oraz nadrukowanymi zakrwawionymi śladami stóp. Brzmi intrygująco?

Cena: 74 zł

Halloween Halloween

Produkty dostępne na: toys4boys.pl oraz  ministerstwogadzetow.com

Kiedy Twoje mieszkanie przypomina już scenografię dobrego horroru, czas nakryć do stołu. Na początek może napar na kościach, znaczy herbatka? Z zaparzaczką do herbaty Tea Bones każdy, nawet najzwyklejszy napój, stanie się mroczny i elektryzujący.

Cena: ok. 40 zł

To teraz coś do jedzenia. Myślałeś już o tym co zaserwujesz swoim gościom? Może sushi? Jeśli tak, miseczka na sos sojowy w kształcie czaszki i dedykowane pałeczki na pewno poprawią apetyt Twoim gościom.

Cena: 64 zł

Halloween Halloween

Produkty dostępne  na: 4gift.pl

Całość dopełnią lampki w klimacie Halloween – do wyboru: dynie lub czaszki. Ten świecący łańcuch możesz zarówno powiesić na oknie, jak też położyć na stole – wszędzie zrobią wrażenie.

Cena: ok. 40 zł

Halloween Halloween

Produkt dostępny na: lightinthebox.com/pl

Pozostało nam życzyć przerażająco udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.