Codziennie, w niemal każdym miejscu na świecie produkuje się niewyobrażalną ilość śmieci. Jak podają statystyki – na jednego mieszkańca Polski przypada co roku średnio ponad 300 kg zebranych odpadów komunalnych. Przy 4-osobowej rodzinie ten wynik dramatycznie rośnie. Warto pamiętać również, że większość śmieci z gospodarstw domowych trafia do foliowych worków, których proces całkowitego rozkładu trwa nawet do 400 lat! Na szczęście idea ekologicznego stylu życia zyskuje na coraz większej popularności, a każdy z Nas może przyczynić się do uchronienia planety przed zalaniem falą odpadów. Próby troski o planetę podjęła już marka Binco,  proponując innowacyjny patent koszy i worków na śmieci. Zacznij od podstaw, by pomóc Matce Naturze!

Ekologia

To, co charakteryzuje markę Binco to przede wszystkim ekologia, która przejawia się w samej technologii wykonania worków.  W ich składzie występuje dodatek o nazwie d2w. To właśnie ten element sprawia, że proces degradacji worków Binco jest znacznie krótszy niż w przypadku klasycznych toreb foliowych. Zaczyna się już po 1,5 roku do 2 lat, kiedy standardowe potrzebują nawet 400 lat. To napawa nadzieją na czystą i zdrową planetę.
Binco
Ekonomia i wygoda

Jak już wspomnieliśmy, Binco to innowacyjne pomysły i rozwiązania. W czym ta innowacyjność się przejawia? Poza ekologią, praktyczność, higiena i co ważne, wygoda. Dlaczego? Otóż marka Binco stworzyła swój oryginalny system „Smart Pack”. Metoda worek w worku (bag-in-bag system), polega na tym, że nakładasz raz, a wyciągasz 15 razy. Prawda, że pomysłowe?! Worki pasują do wszystkich standardowych kubłów. Jeśli jednak nie masz takiego, Binco stworzyło coś właśnie dla Ciebie, a mianowicie serię „Smart Bin”.  W jej skład wchodzą pojemniki na odpady wyprodukowane z 3-warstwowej tektury falistej, które świetnie sprawdzą się jako domowe kosze na śmieci. Kiedy nadchodzi sezon grillowy i ogniskowy, spokojnie sprawdzą się również podczas wyjazdów plenerowych, czy biwakowania na łonie natury. W połączeniu z workami Binco stworzą ekologiczny i bardzo praktyczny zbiornik na odpady.


Jakość pierwsza klasa

Każdy produkt Binco wyposażony jest obowiązkowo w taśmę ściągającą, ułatwiającą wyciąganie i przenoszenie. Worki Binco stały się jeszcze bardziej mocne, elastyczne i odporne na rozerwanie dzięki wysokiej jakości polimerowi LDPE, z którego zostały wykonane.  Ogromnym plusem jest też fakt, iż nawet, kiedy pojawi się w nich dziura, możesz mieć 100 % pewność, iż nie spowoduje ona dalszego rozerwania folii.


Marka Binco nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Ten młody i kreatywny zespół wciąż poszukuje nowych, wygodniejszych i jeszcze bardziej przyjaznych środowisku rozwiązań.
Zapraszamy na: binco.pl