Przypadający na 21 stycznia Dzień Babci oraz na 22 stycznia Dzień Dziadka, to znakomita okazja, by nie tylko odwiedzić naszych seniorów ale również obdarować ich miłym prezentem. Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów na upominki, które sprawią radość każdej Babci i Dziadkowi, nawet bez specjalnej okazji.

Starsze osoby często cierpią na schorzenia reumatyczne. Ulgę przyniesie im specjalny, elektryczny koc z pięciostopniową regulacją temperatury. Wykonany z miękkiego polaru przyjemnie rozgrzeje w każdy zimowy wieczór. To praktyczny gadżet dla bliskich a naszemu sercu Seniorów. Cena to ok. 98 zł. Koc dostępny na: avans.plKOC ELEKTRYCZNY GOTIE GKE-150ADla Dziadków nie ma również nic bardziej rozczulającego niż spersonalizowany prezent wręczony prosto od wnucząt. Świetnym rozwiązaniem będzie więc gadżet w postaci poduszki z uroczym napisem. Gwarantujemy, że wywoła łzy wzruszenia. Cena to ok. 60 zł, a do nabycia na: crazyshop.pl
Poduszka z nadrukiem WYZNANIE

Innym, dedykowanym upominkiem będą także praktyczne kubki. Zamknięte w pięknym kartoniku z delikatnym, białym wzorem sprawią, że wieczorna herbata będzie dla Dziadków prawdziwym rytuałem. Cena to ok. 50 zł. Produkt dostępny na: spodladyZESTAW 2 KUBKÓW "BABCIA WIE LEPIEJ / DZIADEK WIE WSZYSTKO"A dla osłody przygotowaliśmy propozycję przepysznego prezentu w postaci czekoladowych napisów „Babcia” i „Dziadek”. Zapakowane w drewniane skrzyneczki z dedykacją sprawią, że Twoi Dziadkowie słodko się uśmiechną, a ich święto stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe. Cena takich czekoladek to ok. 100 zł, a dostępne na: chocolissimochocolissimo "Babcia" i "Dziadek"