Urządzasz dla swoich znajomych lub przyjaciół przyjęcie w domu? Na pewno, jako dobry gospodarz chcesz zadbać o dobór odpowiednich trunków. Duży, profesjonalny stojak na alkohol Led Bar Caddy marki Final Touch pozwoli zamienić Twoje mieszkanie w barowe królestwo, a Ty zadebiutujesz w roli zawodowego barmana!

Stojak barowy ma niezaprzeczalnie kilka zalet. Nie dość, że świetnie wygląda i jest ozdobą każdego domu, to dodatkowo spełnia swoją praktyczną rolę. Stojak pomieści cztery butelki alkoholu o pojemności 1 litra. Dużym atutem jest możliwość obracania stojaka, co znacznie ułatwia obsługę gadżetu i przygotowywanie napojów. Wystarczy jedno naciśnięcie dozownika, aby odmierzyć idealną porcję 45 ml trunku (tzw. shota), serwowanego później przez Ciebie do kolorowych drinków.
Dodatkowo – podczas nalewania aktywuje się światło LED, co tworzy fantastyczny efekt wizualny. Zapomnij o klasycznym barku – schowku, w którym trzymasz alkohol. Dzięki stojakowi Led Bar Caddy każda Twoja impreza zapadnie na dłużej w pamięci biesiadników. Gadżet polecany jest również jako fantastyczny prezent na męskie parapetówki, urodziny czy „osiemnastki”. Zapakowany w eleganckie, kolorowe pudełko stanie się marzeniem każdego miłośnika dobrych alkoholi.