Masz dość zatłoczonych autobusów i wielogodzinnych podróży komunikacją miejską do pracy? Chciałbyś rozpocząć wiosnę bardzo aktywnie? W takim razie znaleźliśmy rozwiązanie, które pozwoli Ci w zdrowy i interesujący sposób dojeżdżać do pracy. Hulajnoga ARCHOS Citee Connect poprawi Twoje samopoczucie, kondycję i figurę. Lato tuż, tuż, więc chyba warto???

ARCHOS Citee Connect to elektryczna hulajnoga, która wyposażona została w komputer pokładowy na Androidzie 8.0 Oreo. Co ciekawe, w kierownicy tego niezwykłego pojazdu znajduje się panel kontrolny z 5 – calowym ekranem IPS. Wyświetlacz posiada ochronę w postaci szkła Gorilla Glass, które jest niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Hulajnoga posiada wiele zalet. Podczas jazdy po zatłoczonym mieście masz stały dostęp do internetu, na bieżąco możesz kontrolować zużycie energii, a poza tym sprzęt posiada blokadę parkingową i nawigację GPS, czyli na pewno nie pozwoli Ci się zgubić.

Hulajnoga posiada aluminiową ramę, którą możesz łatwo i bez najmniejszego problemu składać. 8,5 – calowe koła są bardzo wytrzymałe i odporne na przebicie.