Uwielbiasz słuchać muzyki podczas wykonywania domowych obowiązków? Lubisz potańczyć sobie z odkurzaczem, czy z mopem? Chyba każdy tak ma. J Zdarza się jednak, że ze względu na brak odpowiedniego sprzętu, muzyka nie brzmi tak, jak byśmy  tego chcieli. W odpowiedzi na to, Apple zupełnie zmienił sposób, w jaki muzyka powinna brzmieć w domu.

HomePod to głośnik z asystentem głosowym, który swoje brzmienie dostosowuje do miejsca, w którym gra. W głośniku zastosowana została najnowsza technologia dźwięku oraz zaawansowane oprogramowanie. Wszystko po to,  by dźwięk, który słyszysz był najwyższej  jakości w całym domu. Z każdego dźwięku wydobywany jest głęboki i potężny bas, dzięki temu, że HomePod to głośnik niskotonowy o wysokiej częstotliwości z niestandardowym wzmacniaczem. Jednak to nie wszystko. HomePod posiada również unikalny zestaw siedmiu głośników wysokotonowych z funkcją kodowania. Każdy z nich wyposażony jest we własny wzmacniacz i przetwornik. Te głośniki dają poczucie, że płynny i krystaliczny dźwięk otacza Cię z każdej strony  i dobiega z każdego najmniejszego kąta w domu. Miło prawda?
Całym mózgiem tego wyjątkowego głośnika jest układ A8.
Jeśli nie możesz się już doczekać, wystarczy, że podłączysz głośnik, a urządzenie z systemem iOS natychmiast je wykryje. HomePod będzie reagował na Twój głos oraz dotyk. Dodatkowo otrzymasz informacje o pogodzie i najnowszych wiadomościach.

Nowoczesny i stylowy design sprawi, że głośnik stanowić będzie również wspaniałą dekorację każdego pomieszczenia.