Nie ma nic ważniejszego niż zdrowy i spokojny sen. Jest on gwarancją dobrego samopoczucia i pozytywnego nastawienia do świata.

Poza tym odpowiednia ilość snu to regeneracja naszego mózgu, lepsza koncentracja i pamięć. Jak sprawić by nasz sen był zdrowy? Mamy cudowne rozwiązanie, którym chcemy się z Wami podzielić.

Chcielibyśmy zaprezentować wyjątkową naturalną i hipoalergiczną pościel z alpaki.

MY ALPACA to firma, która od 2014 roku w Krośnie zajmuje się ręcznym szyciem kołder i poduszek, które wypełnione są ekskluzywnym włóknem alpaki. To ręczne szycie to powrót do kor

zeni sprzed 100 lat. Dwie niesamowite kobiety uchronić chciały od zapomnienia piękne rzemiosło i tradycyjne technologie. Udało im się to w 100%.

Główne cechy pościeli MY ALPACA to przede wszystkim zdrowie i ekologia, ale także tradycja i nowoczesny design. Stanowi idealne rozwiązanie dla alergików, zarówno tych małych, jak i tych większych.

Pościel z alpaki to produkt naturalny, hipoalergiczny i zapewniający wyjątkowo zdrowy sen. Włókno alpaki jest lekkie i puszyste, a co najważniejsze jest termoregulacyjne i dostosowuje się do temperatury ciała człowieka podczas snu. Co to oznacza? Otóż, jeśli jest zimno to grzeje, jak za gorąco to chłodzi. Śpiąc pod kołdrą z alpaki nie pocimy się, bo włókno oddycha i nie zatrzymuje wilgoci, ale naturalnie pochłania ją z ciała.

Tradycyjna technologia ręcznego pikowania gwarantuje nie tylko trwałość na lata, ale przede wszystkim najlżejszą kołdrę z maksymalną termoregulacją. Technologia ta nie pozwala na powstawanie tzw. „zimnych punktów” na przeszyciach, którymi mogłoby uciekać ciepło.